Юридична фірма Даллара була заснована 2003 року з ініціативи адвоката Габріеле Даллара, який і досі є її власником і керівником.
Адвокат Даллара багато років працював з іноземними громадянами в Італії, румунами, українцями, молдаванами, албанцями, марокканцями, китайцями, домініканцями та багатьма іншими національностями, часто досягаючи успіху в судових процесах (деякі відомі на національному рівні), а також їхні родичі, що ставали жертвами расизму, експлуатації на роботі, лікарської недбалості, процесуальної несправедливості, а інколи навіть призводили до смерті з будь-якої з цих причин. При цьому не потрібно боятися юридично боротися з установами, коли це необхідно, щоб краще представляти своїх іноземних клієнтів, і змусити консульства та посольства втручатися, коли цього недостатньо.
Російські або україномовні громадяни, які хочуть безпосередньо зв'язатися з адвокатом Даллара, можуть зателефонувати за наступним номером телефону, за яким безпосередньо розмовляє носій російської та української мов, щоб коротко пояснити ситуацію і призначити зустріч: (0039)3887850292. Ви також можете написати електронного листа російською або українською мовою безпосередньо цьому співробітнику за такою адресою електронної пошти: gd@studiolegaledallara.com.

Юридична фірма Даллара складається з кваліфікованої, динамічної та мотивованої команди. Головний офіс розташований у Спеції, але працює на всій території Італії. Від самого початку своєї юридичної кар'єри Даллара надав фірмі багатогалузеву юридичну конотацію, що стосується всіх найважливіших галузей права, особливо кримінального та медичного права, а також цивільного та трудового права.
Адвокат Габріеле Даллара з відзнакою закінчив юридичний факультет Пізанського університету (110/110) і захистив дисертацію з логічного мислення судді.
Він також є юристом, який має право виступати в Касаційному суді та інших вищих італійських юрисдикціях. Він співпрацює з місцевими і органами та асоціаціями і є професійним посередником.
Він є почесним суддею в кримінальному суді Генуї.
Він був контрактним професором кримінального процесу в Школі спеціалізації для юристів в університетах Пізи та Генуї, в аспірантурах, спрямованих на підготовку випускників юридичних факультетів до доступу до адвокатів, судових органів, нотаріуса. Він також викладав юридичну етику і технічну юридичну аргументацію. Він був контрактним університетським професором трудового права та медичного права на факультеті медицини та хірургії Генуезького університету. Він також був доцентом кафедри філософії права, адміністративного права та адміністративного правосуддя на юридичному факультеті Пізанського університету і морського права у Військово-морській академії Ліворно. Він викладав різні інші юридичні предмети (трудове право, професійна безпека, комерційне право, медичне право, транспортне право...) на численних курсах фахової підготовки та конференціях.


ЮРИДИЧНА ФІРМА ДАЛЛАРА ГОВОРИТЬ РОСІЙСЬКОЮ АБО УКРАЇНСЬКОЮ МОВАМИ
Телефон: (0039) 3887850292
Телефон: (+39) 0187730033
​ 
Електронна пошта: gd@studiolegaledallara.com
Сертифікована електронна пошта: gd@pec.studiolegaledallara.com
Адреса Юридичної фірми Даллара: Via Francesco Crispi, 103 - 19124 - Ла Спеція (SP) Італія

 

IL BLOG DELL'AVVOCATO GABRIELE DALLARA:
www.blawb.it

  Site Map